Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 207

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України
Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України – 097-220-31-16; електронна скринька довіри – http://www.guboz.gov.ua/corrupt.html

Останні новини

Болісне питання, таксі у Києві

12.06.2014 14:31

У сфері послуг існує такий вид діяльності, в якому з одного боку все гаразд, а з іншого – все погано. Ну якщо не все, то майже все. Мова йде про службу таксі в місті Києві, та інших містах України.

докладніше

На голову однієї з районних рад Київської області складено адміністративний протокол за незаконне покращення свого матеріального становища.

12.06.2014 07:46

Спеціалістами антикорупційного відділу УБОЗ ГУМВСу України в Київській області складено адмінпротокол на голову окремої районної ради за вчинення корупційних дій на посаді держслужбовця.

докладніше

УЧАСНИКИ ОЗБРОЄННОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ (ОЗУ) ЗА ЧИСЛЕННІ КРАДІЖКИ ТА ГРАБЕЖІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ УВЯЗНЕННЯ НА ТРИВАЛИЙ СТРОК

11.06.2014 11:45

Працівники УБОЗу вийшли на слід ОЗУ, що довгий час здійснювало крадіжки та грабежі у Львівській області.

докладніше

Працівники ГУБОЗ затримали чиновника, який вимагав 400 тисяч гривень хабара

06.06.2014 19:28

400 тисяч гривень неправомірної вигоди вимагав старший оперуповноважений в особливо важливих справах Головного управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області.

докладніше

Посадовці з хабарем намагалися втекти при затриманні

06.06.2014 14:12

Працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України викрили у корупції двох співробітників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

докладніше

Суд прийняв рішення про примусове видворення «злодія в законі» з території України

06.06.2014 14:06

Шевченківський районний суд м. Києва ухвалив рішення про примусове видворення з території України «злодія у законі», відомого на прізвисько «Паата Кутаїський». Доки будуть оформлюватися всі необхідні документи, «коронований» злодій знаходитиметься у приймальнику-розподільнику для іноземних громадян.

докладніше

Напередодні міжнародного дня захисту дітей працівники запорізької міліції відвідали Сонячне свято

31.05.2014 17:55

У міжнародний день захисту дітей, до проблем дитинства ставляться з підвищеною увагою. Особливо до тих малюків, які не мають змогу відчути материнську турботу та тепло батьківських долонь. Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області постійно, з підвищеною увагою та відповідальністю тримають під контролем буденні потреби дітей.

докладніше

Дитина – це людина! Основні права дитини.

31.05.2014 17:37

Напередодні Дня захисту дітей, можливо, здивую когось з батьків, повідомивши, що ДІТИ – також люди! Люди з певним колом прав! Про це і піде мова в наступній публікації. Малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років. Неповнолітньою - у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

докладніше

Прикордонники відбили чергову атаку терористів та затримали автівки зі зброєю та боєприпасами

30.05.2014 14:34

Протягом 29 травня в районі відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» відмічалося накопичення озброєних бойовиків у кількості близько 300 осіб. За кількасот метрів від підрозділу вони облаштували блокпости та вогневі точки.

докладніше

Океан Ельзи. «20 років разом»

30.05.2014 14:19

Концертний тур гурту «Океан Ельзи» «20 років разом» одне з найочікуваніших подій цього року. Свій ювілейний день народження гурт святкуватиме на “Арені Львів”, а вже після Львова гурт відвідає з концертами ще п’ять міст України: Дніпропетровськ, Харків, Київ, Одесу і Донецьк. Що до останнього міста, то зважаючи на неспокійну ситуацію та пожежу на льодовій арені "Дружба" організатори змушені скасувати запланований виступ та перенести концерт на невизначений термін.

докладніше