Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 213

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України
Підтримай проект. Реквізити для підтримки проекта 5169 3305 0920 6568 Приватбанк; електронна скринька з питань співробітництва – press@p-control.com.ua

Останні новини

В Київській області тільки за останні 24 години зафіксовано дві спроби хабарництва інспекторам ДАІ

16.06.2014 23:12

По всій Україні, а в тому числі й на Київщині, з 13 червня почалась програма щодо профілактики з хабарництва інспекторам ДАІ, і тільки за останні 24 години було зафіксовано дві спроби дачі хабаря.

докладніше

Дії щодо знаходження та вилучення зброї, що отримана нелегальним шляхом, продовжуються.

16.06.2014 16:19

Cпеціалізовані підрозділи, що зосередженні на знешкодженні організованої злочинності, продовжують здійснювати заходи щодо нейтралізації та припинення незаконного заволодіння зброєю та її використання в Україні.

докладніше

«Океан Ельзи»: 20 років разом

12.06.2014 14:35

Легендарний український гурт «Океан Ельзи» святкує ювілей своєї творчої діяльності: 20 років для рок-гурту – строк неабиякий. Відзначити двадцятиріччя музиканти гурту вирішили масштабним концертним туром по містах України. Деякий час ходили чутки, що концертний тур не відбудеться або відбудеться не у повному обсязі через нестабільну ситуацію в країні. Та незважаючи на непрості часи, які переживає зараз Україна і українці, «Океан Ельзи» таки проведе запланований тур.

докладніше

Болісне питання, таксі у Києві

12.06.2014 14:31

У сфері послуг існує такий вид діяльності, в якому з одного боку все гаразд, а з іншого – все погано. Ну якщо не все, то майже все. Мова йде про службу таксі в місті Києві, та інших містах України.

докладніше

На голову однієї з районних рад Київської області складено адміністративний протокол за незаконне покращення свого матеріального становища.

12.06.2014 07:46

Спеціалістами антикорупційного відділу УБОЗ ГУМВСу України в Київській області складено адмінпротокол на голову окремої районної ради за вчинення корупційних дій на посаді держслужбовця.

докладніше

УЧАСНИКИ ОЗБРОЄННОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ (ОЗУ) ЗА ЧИСЛЕННІ КРАДІЖКИ ТА ГРАБЕЖІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ УВЯЗНЕННЯ НА ТРИВАЛИЙ СТРОК

11.06.2014 11:45

Працівники УБОЗу вийшли на слід ОЗУ, що довгий час здійснювало крадіжки та грабежі у Львівській області.

докладніше

Працівники ГУБОЗ затримали чиновника, який вимагав 400 тисяч гривень хабара

06.06.2014 19:28

400 тисяч гривень неправомірної вигоди вимагав старший оперуповноважений в особливо важливих справах Головного управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області.

докладніше

Посадовці з хабарем намагалися втекти при затриманні

06.06.2014 14:12

Працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України викрили у корупції двох співробітників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

докладніше

Суд прийняв рішення про примусове видворення «злодія в законі» з території України

06.06.2014 14:06

Шевченківський районний суд м. Києва ухвалив рішення про примусове видворення з території України «злодія у законі», відомого на прізвисько «Паата Кутаїський». Доки будуть оформлюватися всі необхідні документи, «коронований» злодій знаходитиметься у приймальнику-розподільнику для іноземних громадян.

докладніше

Напередодні міжнародного дня захисту дітей працівники запорізької міліції відвідали Сонячне свято

31.05.2014 17:55

У міжнародний день захисту дітей, до проблем дитинства ставляться з підвищеною увагою. Особливо до тих малюків, які не мають змогу відчути материнську турботу та тепло батьківських долонь. Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області постійно, з підвищеною увагою та відповідальністю тримають під контролем буденні потреби дітей.

докладніше