Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 238

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України
Підтримай проект. Реквізити для підтримки проекта 5169 3305 0920 6568 Приватбанк; електронна скринька з питань співробітництва – press@p-control.com.ua

Останні новини

Закарпатського чиновника УДСНС було піймано на хабарі

03.07.2014 22:51

Правоохоронцями Закарпаття було виявлено головуючого відділом управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій, який був причетний до корупції.

докладніше

Учасники піраміди «МММ» на Буковині опинились на лаві підсудних

03.07.2014 16:53

На Чернігівщині злочинці створили фінансову піраміду «МММ» та отримали близько 1,5 мільйона гривень. На даний момент добігло кінця досудове розслідування і обвинувачення уже в суді.

докладніше

СБУ затримала злочину групу, яка вербувала найманців для збройних нападів на українських військових

02.07.2014 21:47

Протягом проведення спецоперації, спільно з працівниками міліції, представники СБУ затримали людей, які займалися вербуванням в народне ополчення ЛНР. Арешт був проведений на жд вокзалі, поблизу станції під назвою «Харків-пасажирський».

докладніше

УБОЗ Дніпропетровщини затримав «чорних колекторів»

02.07.2014 21:42

У Дніпропетровській області були затримані члени збройного угруповання, що займалися злочинною діяльністю в області насильницького повернення боргів. Крім того, злочинні елементи здійснювали підпал особистого майна своїх жертв.

докладніше

СБУ затримала самопроголошеного «мера» Горлівки – найближчого поплічника терориста «Бєса»

02.07.2014 21:34

Під час проведення активної фази спецоперації АТО, 1 липня 2014 був затриманий один з представників керівництва народного ополчення м. Горлівка. Володимир Володимирович Колоснюк був помічником відомого на сьогоднішній день активіста з псевдонімом «Бєс».

докладніше

Працівники спеціальних підрозділів ГУБОЗ продовжують викривати факти незаконного обігу зброї на території України.

01.07.2014 20:54

Працівники спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю продовжують викривати факти незаконного обігу зброї на території України.

докладніше

Полтавське злочинне угрупування налагодило закордонну проституцію.

01.07.2014 13:08

Працівникам УМВС України в Полтавській області вдалось вирахувати та затримати учасників злочинного угрупування, що надавала сексуальні послуги у країнах Близького сходу.

докладніше

«Океан Ельзи» у Києві – подія, яку чекали тисячі.

27.06.2014 11:33

21 червня 2014 року у Києві відбулася подія, яку чекали тисячі людей – концерт групи «Океан Ельзи» на честь 20-річного ювілею. До останнього моменту скептики піддавали сумнівам спроможність зібрати аншлаг на НСК «Олімпійський», але вже за декілька годин до концерту стало очевидно, що буде саме так. Вулиці наповнилися людьми, та відразу можна було зрозуміти, куди вони прямують, – вишиванки, українські прапори, віночки з квітів. Таку кількість української символіки можна було спостерігати хіба що на День Незалежності.

докладніше

Нове життя в старій резиденції: Межигір’я гостинно прийняло біженців зі Сходу

24.06.2014 20:46

Ситуація на Сході України залишається напруженою. Мешканці Слов’янська, Донецька, Луганська щодня перебувають в самому епіцентрі конфлікту. Звичайним людям, аби зберегти своє життя, доводиться залишати рідні домівки, кидати напризволяще майно та шукати миру в інших регіонах. Хтось вважає за краще опинитися подалі від кордону з Росією, надаючи перевагу західним областям країни, хтось прямує ближче до Києва. Та всі переселенці прагнуть одного: отримати можливість опинитися в безпеці.

докладніше

Арсеній Яценюк і 1001 синонім до слова «приватизація».

23.06.2014 13:40

У травні 2013 року суспільство стало свідком чергової спроби приватизації державної газотранспортної системи (ГТС). Арсеній Яценюк, що представляв фракцію «Батьківщина», тоді відіграв важливу роль у фінальному рішенні: важко сказати, наскільки його емоційна промова справила враження на парламент, проте суспільство виявилося вдячним слухачем. Як результат – ГТС залишилася у державній власності: не можна було допустити, аби під фінал свого правління Віктор Янукович та його партія отримали фактично у приватну власність всю газотранспортну систему.

докладніше