Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 238

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України
Підтримай проект. Реквізити для підтримки проекта 5169 3305 0920 6568 Приватбанк; електронна скринька з питань співробітництва – press@p-control.com.ua

Останні новини

Межигір’я: міфи та реальність. Інтерв’ю з комендантом Межигір’я Денисом Тарахкотеликом.

23.06.2014 09:35

Що ж відбувається насправді? Кому зараз належить Межигір’я та що роблять з мародерами? Про особливості забезпечення національних інтересів у колишньому маєтку Віктора Януковича – в інтерв’ю з комендантом Межигір’я Денисом Тарахкотеликом.

докладніше

Співробітникам ГУБОЗ разом з УБОЗ Миколаївської області вдалось затримати злодія на прізвисько «Рємєнь».

20.06.2014 18:37

Під час затримання злочинець назвався громадянином Республіки Киргизія, проте дана інформація підтвердження не отримала.

докладніше

Межигір’я на роздоріжжі: Януковича пережили, народний гнів витримали, настав час випробування новою владою.

20.06.2014 16:35

Важко осягнути всю велич території, яку займає колишня президентська резиденція Віктора Януковича. Свого часу вона стала своєрідним Ельдорадо для українців: таємничим місцем, що, за легендою, було повне скарбів. Враховуючи недоступність для простого ока маєтку, який перебував під пильною охороною в режимі 24 години на сім діб поспіль, у суспільстві ходило безліч найрізноманітніших чуток, наприклад, про те, що президент, мовляв, має золотий унітаз

докладніше

ГУБОЗ зірвали «сходку» злодіїв «в законі»

20.06.2014 09:26

Працівники Головного управління з боротьби з організованим злочинством МВС України зірвали «сходку» злочинців. Сходка була запланована відомим в певних колах «злодієм в законі» - Кахою Тбіліським.

докладніше

Служба Безпеки України здійснила затримання громадянина Російської Федерації, який напав на український блокпост

17.06.2014 18:42

Працівники Служби Безпеки України вході спільної операції з військовослужбовцями Збройних Сил України запобігли терористичній діяльності росіянина, що воював на сході України в складі злочинної організації.

докладніше

Співробітниками УБОЗ Рівненщини вдалось викрити організацію, яка продавала водійські документи

17.06.2014 18:39

Співробітники УМВС України на Рівненщині викрили організовану групу, що діяла за схемою получення хабарів в обмін на видачу сертифікатів про сдачу екзаменів та видачу посвідчень водіїв транспорту сільськогосподарського призначення.

докладніше

В Київській області тільки за останні 24 години зафіксовано дві спроби хабарництва інспекторам ДАІ

16.06.2014 23:12

По всій Україні, а в тому числі й на Київщині, з 13 червня почалась програма щодо профілактики з хабарництва інспекторам ДАІ, і тільки за останні 24 години було зафіксовано дві спроби дачі хабаря.

докладніше

Дії щодо знаходження та вилучення зброї, що отримана нелегальним шляхом, продовжуються.

16.06.2014 16:19

Cпеціалізовані підрозділи, що зосередженні на знешкодженні організованої злочинності, продовжують здійснювати заходи щодо нейтралізації та припинення незаконного заволодіння зброєю та її використання в Україні.

докладніше

«Океан Ельзи»: 20 років разом

12.06.2014 14:35

Легендарний український гурт «Океан Ельзи» святкує ювілей своєї творчої діяльності: 20 років для рок-гурту – строк неабиякий. Відзначити двадцятиріччя музиканти гурту вирішили масштабним концертним туром по містах України. Деякий час ходили чутки, що концертний тур не відбудеться або відбудеться не у повному обсязі через нестабільну ситуацію в країні. Та незважаючи на непрості часи, які переживає зараз Україна і українці, «Океан Ельзи» таки проведе запланований тур.

докладніше

Болісне питання, таксі у Києві

12.06.2014 14:31

У сфері послуг існує такий вид діяльності, в якому з одного боку все гаразд, а з іншого – все погано. Ну якщо не все, то майже все. Мова йде про службу таксі в місті Києві, та інших містах України.

докладніше