Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 337

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України
Підтримай проект. Реквізити для підтримки проекта 5169 3305 0920 6568 Приватбанк; електронна скринька з питань співробітництва – press@p-control.com.ua

Останні новини

Окремий випадок корупційного затемнення в нашій країні

03.12.2014 12:19

Ситуація з корупцією та здирництвом в київських школах відома кожному - постійно на слуху десятки історій про те, як вчителі вимагають з дітей та їх батьків гроші буквально на все - на охорону, підручники, ремонти, подарунки, роботу двірника, бібліотекаря, медсестри ... Незважаючи на те, що представники влади однозначно заявляють про те, що подібні «побори» незаконні, адже на все це виділяються гроші з державного та місцевих бюджетів, батьки воліють справно платити, щоб «не вибиватися з колективу» і щоб не постраждали їхні діти.

докладніше

На Черкащині був спійманий мафіозно-корупційний дует службовців Феміди

28.11.2014 12:13

Два судді у вдови вимагали кошті за сприйняття судового рішення для того щоб вона могла отримати свою спадщину після уходу з життя свого цивільного чоловіка.

докладніше

УБОЗівцями Сумщини було миттєво викрито мера-корупціонера

21.11.2014 11:08

Нещодавно в корупції був обвинувачений голова міської ради міста, що знаходиться у Сумської області. Він був викритій працівниками УБОЗу та обвинувачений у корупції. Зловмисник не одноразово противозаконним чином виписував собі премії, чим завдав шкоди державному майну.

докладніше

Підрозділом УБОЗу у Запоріжжі було затримано торговця зброєю, привезеної із зони АТО

18.11.2014 13:27

Коли оперативники УБОЗу прийшли до помешкання, зловмисник намагався позбавитись доказів і викинув вогнепальну зброю, вибухівку та боєприпаси у двох мішках з дев’ятого поверху 14-ти поверхового будинку.

докладніше

ГУБОЗ затримав волонтера, який таємно вивозив зброю із зони АТО

12.11.2014 18:44

Як стало відомо, спійманий волонтер, вивозячи зброю із зони АТО нечесним шляхом, заробляв на цьому чималі гроші. Він для солдатівпривозив продукти харчування і на зворотному шляху брав з собою різні види зброї.

докладніше

УБОЗівцями була затримана група угонщиків авто на Харківщині

12.11.2014 09:02

Співробітникам УБОЗу вдалося затримати по гарячих слідах злочинців, коли вони вкрали автомобіль Acuraзі стоянки місцевого супермаркету.

докладніше

УБОЗ Сумщини виявив деяких «нечистих на руку» посадовців сільгоспінспекції

03.11.2014 15:16

Співробітники головного управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Сумській області викрили злочинні дії стосовно корупційних схем, запроваджених високопосадовцями Державної інспекції українського сільського господарства.

докладніше

ГУБОЗ зміг попередити в столиці України «злодійску сходку»

30.10.2014 14:10

Працівники ГУБОЗ МВС України спромоглися попередити «злодійську сходку» у місті Києві, організовану найвпливовішими кланами «злодіїв в законі», які бажали скористатися нестабільністю в країні

докладніше

СБУ було викрито диверсійну групу, яка планувала вчиняти теракти у місті Маріуполь

30.10.2014 08:25

Служба безпеки України у Донецькій області спромоглася знешкодити диверсійно-підривну групу, в планах якої було здійснити теракти в місті Маріуполь з використанням вибухівки та зброї.

докладніше

Від активіста до кандидата

07.10.2014 19:04

Майдан пройшов і люди стали задаватися питанням, що змінилося на краще? Перше, що цікавить, чи дійсно помінялись обличчя «біля керма», як нам обіцяли? Навіть не дуже обізнана людина може сказати, що як була Тимошенко при будь-якій владі, так вона є і зараз, як були Шуфричі та інші члени Партії Регіонів, так і по цей час ми можемо їх побачити по телевізору. І що – це кінець? Деякі люди задарма поклали свої голови, відстоюючи народні інтереси? Питань більше, аніж відповідей…

докладніше