Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 609

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

"Правовий Контроль" - Об'єднання

Редакція "Правовий Контроль"– незалежний соціальний медіа проєкт, започаткований групою активістів спільно з рядом правників, юристів та представниками ЗМІ.

Свідоцтво про реєстрацію дЗМІ КВ 24127-13967Р

Мета медіа проєкту – об'єднати соціально активних громадян, організації, проєкти в єдиний інститут громадянського суспільства для забезпечення юридичної, публічної, правової підтримки учасників в діях, які направлені на покращення соціального та правового розвитку України, перешкоджання розвитку корупції в державі, забезпечення відкритості та прозорості між суспільством та виконавчою владою.

Проєктом передбачено:

• надання первинної безоплатної правової допомоги;

• моніторинг правових злочинів;

• проведення журналістських досліджень;

• виявлення та оприлюднення фактів правових злочинів;

• медійний супровід судових процесів з ознаками політичних репресій;

• аналітична робота.

Запрошуємо соціально активну частину суспільства, долучитись до Незалежного Медіа Проєкту і офіційно стати представником преси.

Для того, щоб долучитись до об'єднання і отримати посвідчення спеціального кореспондента "Правового Контролю" - потрібно заповнити облікову форму, ознайомитись з правилами, заповнити заяву про вступ (всі зразки внизу сторінки), сплатити внесок за виготовлення прес-картки, надіслати своє фото для прес картки, скан (або фото) паспорту(1, 2-3, 10-11 стр), та Ваше фото з паспортом в руках.

Медіа проєкт «Правовий Контроль» не підтримує жодну політичну силу чи політика і є відкритим для співпраці з громадськими організаціями та окремими особами.

Кожен учасник проєкту отримує прес-картку (посвідчення) журналіста, що надає йому можливість діяти в правовому полі на різноманітних заходах, подіях, тощо.

Зібрані матеріали, власну думку, погляди, ідеї, учасники можуть публікувати на ресурсі проєкту, а також в соціальних мережах, та інших ресурсах (дотримуючись правил).

Зібрані матеріали вважатимуться властністю редакції.

Кожен з нас має свої права та інтереси, визначені державою і які захищаються законами України. Кожен з нас мусить не тільки поважати права і свободи інших, а і не порушувати їх. Це головні критерії демократії.

Якщо Ви вважаєте, що Ваша діяльність направлена на розвиток України, на забезпечення в країні демократичних норм та стандартів, долучайтесь до нашого проєкту.

Об'єднуємось, заради кращого майбутнього України.

 

перейти ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЄКТІ

перейти КОДЕКС ЕТИКИ УЧАСНИКА

перейти ЗАЯВА НА ВСТУП

перейти ОБЛІКОВА ФОРМА НА ВСТУП

перейти РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРОЄКТУ

Всі ваші запитання ви можете задати за номером

(063)571 87 87 (моб, вайбер, телеграм)

Фото для посвідчення,скан (або фото) паспорту, фото з паспортом, сканкопію заяви на вступ необхідно надіслати на електронну адресу: pcontrolua@gmail.com