Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 605

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

"Правовий Контроль" - Об'єднання

Редакція "Правовий Контроль"– незалежний соціальний медіа проект, започаткований групою активістів спільно з рядом правників, юристів та представниками ЗМІ.

Свідоцтво про реєстрацію дЗМІ КВ 24127-13967Р

Мета медіа проекту – об'єднати соціально активних громадян, організації, проекти в єдиний інститут громадянського суспільства для забезпечення юридичної, публічної, правової підтримки учасників проекту в діях, які направлені на покращення соціального та правового розвитку України, перешкоджання розвитку корупції в державі, забезпечення відкритості та прозорості між суспільством та виконавчою владою.

Проектом передбачено:

• надання первинної безоплатної правової допомоги;

• моніторинг правових злочинів;

• проведення журналістських досліджень;

• виявлення та оприлюднення фактів правових злочинів;

• правовий супровід щодо виявлених випадків правових злочинів;

• аналітична робота.

Запрошуємо соціально активну частину суспільства, долучитись до Незалежного Медіа Проекту і офіційно стати представником преси від імені проекту.

Для того, щоб долучитись до об'єднання і отримати посвідчення спеціального кореспондента "Правового Контролю" - потрібно заповнити облікову форму, ознайомитись з правилами, заповнити заяву про вступ (всі зразки внизу сторінки), надіслати своє фото, скан або фото паспорту(1, 2-3, 10-11 стр), та Ваше фото з паспортом в руках.

Медіа проект «Правовий Контроль» не підтримує жодну політичну силу чи політика і є відкритим для співпраці з громадськими організаціями та окремими особами.

Кожен учасник проекту отримує посвідчення журналіста, що надає йому можливість діяти в правовому полі на різноманітних заходах, подіях, тощо.

Зібрані матеріали, власну думку, погляди, ідеї, учасники можуть публікувати на ресурсі проекту, а також в соціальних мережах, та інших ресурсах (дотримуючись правил).

Зібрані матеріали вважатимуться властністю редакції.

Кожен з нас має свої права та інтереси, визначені державою і які захищаються законами України. Кожен з нас мусить не тільки поважати права і свободи інших, а і не порушувати їх. Це головні критерії демократії.

Якщо Ви вважаєте, що Ваша діяльність направлена на розвиток України, на забезпечення в країні демократичних норм та стандартів, долучайтесь до нашого проекту.

Об'єднуємось, заради кращого майбутнього України.

 

перейти ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

перейти КОДЕКС ЕТИКИ УЧАСНИКА

перейти ЗАЯВА НА ВСТУП

перейти ОБЛІКОВА ФОРМА НА ВСТУП

перейти РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРОЕКТУ

Всі ваші запитання ви можете задати за номером

(063)571 87 87 (моб, вайбер, телеграм)

Фото для посвідчення,скан або фото паспорту, фото з паспортом, сканкопію заяви на вступ необхідно надіслати на електронну адресу: pcontrolua@gmail.com