Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 266

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Аналітика

Право на справедливый суд в Украине?!

07.06.2018 12:08

Мониторинг судебных процессов резонансных дел

докладніше

25 ноября очередной суд над журналистом Александром Бондарчуком

25.10.2017 10:31

За свободу слова 18 марта 2015 года СБУ возбудила уголовное дело в отношении оппозиционного политика и журналиста Александра Бондарчука за опубликованное 16 июня 2014 года в редактируемом им издании интервью с общественно-политическим деятелем ДНР Павлом Губаревым, которое было перепечатано из газеты «Новороссия».

докладніше

Чем занимаются бывшие прокуроры

18.03.2016 23:15

История показывает, что научившись воровать на высокой должности и вкусив аромат легких денег, высокопоставленные чиновники органов прокуратуры Украины после потери своих кресел не уходят на покой писать мемуары в стиле «Как мне хорошо жилось», а продолжают «отжимать» лакомые куски уже не путем использования своих полномочий, а просто нанимая за наворованные деньги вооруженных бойцов и занимаясь полнейшим беспределом в стиле 90-х годов.

докладніше

ПОВНА ЕКОНОМІЧНА БЛОКАДА ДОНБАСУ: ЯКА МЕТА ТА ЩО ОТРИМАЄ ВІД ЦЬОГО УКРАЇНА?

10.06.2015 13:13

Сьогодні влада України не тільки обговорює можливість економічної блокади окупованого Донбасу і Криму, а вже й внесла відповідний законопроект, передбачаючий більш посилений режим перетину транспортного та людського потоку через блокпости. За словами голови президентської партії Юрія Луценко, такий крок влади направлений на боротьбу з корупцією та припинення годування бойовиків.

докладніше

КАРАУЛ, РЯТУЙТЕ ГРИВНЮ – ПАДАЄ!

05.06.2015 09:03

В червні знову долар може вирости – так сказали експерти. Якщо говорити про безготівковий курс долару в Україні, то згідно підсумків травня, він зберігся на рівні двадцять одна-дві гривні, а готівкового знизився на чотири і дев’ять відсотків до двадцяти двох і тридцять одної гривні.

докладніше

ТУСК: ЯКЩО УКРАЇНА НЕ БУДЕ ЗМІНЮВАТИСЯ, ТО ЇЙ ЄС НЕ ЗМОЖЕ ДОПОМОГТИ

06.05.2015 09:33

Після саміту Україна–Євросоюз, що минулого тижня закінчився у Києві, час підбивати підсумки. Багато людей сподівалися на членство в ЄС, але європейські політики у черговий раз натякнули: фінансова допомога та членство буде тільки тоді, коли Україна, в решті-решт, проведе належні реформи та зміниться на краще.

докладніше

УКРАЇНА БЕЗ КРИМУ: ЯКІ ПОЗИТИВНІ ТА НЕГАТИВНІ СТОРОНИ, ХТО ВИГРАВ, А ХТО ВСЕ ПРОГРАВ

18.03.2015 10:26

Сьогодні рівно рік пройшло з того моменту, як нібито 97% кримчан проголосувало за приєднання до Російської Федерації, а вже з 18 березня 2014 року, всупереч міжнародному праву, жителі півострова стали частиною Росії.

докладніше

МАХІНІЦІЇ У СФЕРІ ОСВІТИ АБО ЯК СЬОГОДНІ БОРЮТЬСЯ З КОРУПЦІЄЮ В ШКОЛАХ?

16.03.2015 15:51

Ні для кого немає таємниці, що кожна нова влада намагається оточити себе «своїми» людьми. Така практика «кумівства» та призначення на ключові посади знайомих людей була і ,нажаль, є однією з рис української влади. Чим наразі займається Ганна Вікторовна Старостенко, заступник голови КМДА з гуманітарних питань і колишній керівник благодійного фонду «Братів Кличків», близький товариш і соратник мера Києва.

докладніше