Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 615

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Аналітика

Микола Сидоренко: "Відтепер політв'язні мають рівні права наряду з іншими"

16.07.2019 10:36

Промінець надії для політв’язнів. 25 червня 2019 року після тривалого розгляду скарг політвязнів Ковтун М.А., Савченко Н.В., Костоглодова І.Д. та Чорнобука В.І., Конституційний Суд України нарешті більшістю голосів ухвалив справедливе рішення та визнав такою, що не відповідає Конституції України дію норми ч.5 ст.176 КПК України.

докладніше

Право на справедливый суд в Украине?!

07.06.2018 12:08

Мониторинг судебных процессов резонансных дел

докладніше

25 ноября очередной суд над журналистом Александром Бондарчуком

25.10.2017 10:31

За свободу слова 18 марта 2015 года СБУ возбудила уголовное дело в отношении оппозиционного политика и журналиста Александра Бондарчука за опубликованное 16 июня 2014 года в редактируемом им издании интервью с общественно-политическим деятелем ДНР Павлом Губаревым, которое было перепечатано из газеты «Новороссия».

докладніше

Чем занимаются бывшие прокуроры

18.03.2016 23:15

История показывает, что научившись воровать на высокой должности и вкусив аромат легких денег, высокопоставленные чиновники органов прокуратуры Украины после потери своих кресел не уходят на покой писать мемуары в стиле «Как мне хорошо жилось», а продолжают «отжимать» лакомые куски уже не путем использования своих полномочий, а просто нанимая за наворованные деньги вооруженных бойцов и занимаясь полнейшим беспределом в стиле 90-х годов.

докладніше

ПОВНА ЕКОНОМІЧНА БЛОКАДА ДОНБАСУ: ЯКА МЕТА ТА ЩО ОТРИМАЄ ВІД ЦЬОГО УКРАЇНА?

10.06.2015 13:13

Сьогодні влада України не тільки обговорює можливість економічної блокади окупованого Донбасу і Криму, а вже й внесла відповідний законопроект, передбачаючий більш посилений режим перетину транспортного та людського потоку через блокпости. За словами голови президентської партії Юрія Луценко, такий крок влади направлений на боротьбу з корупцією та припинення годування бойовиків.

докладніше

КАРАУЛ, РЯТУЙТЕ ГРИВНЮ – ПАДАЄ!

05.06.2015 09:03

В червні знову долар може вирости – так сказали експерти. Якщо говорити про безготівковий курс долару в Україні, то згідно підсумків травня, він зберігся на рівні двадцять одна-дві гривні, а готівкового знизився на чотири і дев’ять відсотків до двадцяти двох і тридцять одної гривні.

докладніше

ТУСК: ЯКЩО УКРАЇНА НЕ БУДЕ ЗМІНЮВАТИСЯ, ТО ЇЙ ЄС НЕ ЗМОЖЕ ДОПОМОГТИ

06.05.2015 09:33

Після саміту Україна–Євросоюз, що минулого тижня закінчився у Києві, час підбивати підсумки. Багато людей сподівалися на членство в ЄС, але європейські політики у черговий раз натякнули: фінансова допомога та членство буде тільки тоді, коли Україна, в решті-решт, проведе належні реформи та зміниться на краще.

докладніше

УКРАЇНА БЕЗ КРИМУ: ЯКІ ПОЗИТИВНІ ТА НЕГАТИВНІ СТОРОНИ, ХТО ВИГРАВ, А ХТО ВСЕ ПРОГРАВ

18.03.2015 10:26

Сьогодні рівно рік пройшло з того моменту, як нібито 97% кримчан проголосувало за приєднання до Російської Федерації, а вже з 18 березня 2014 року, всупереч міжнародному праву, жителі півострова стали частиною Росії.

докладніше