Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 218

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Аналітика

ЧИ БУДЕ ПІДПИСАНИЙ 11.02.2015 МИРНИЙ ПЛАН ПО УКРАЇНІ?

10.02.2015 16:09

Що означає ініціатива Заходу у переговорах і його активну участь у них? Це наслідок загострення подій на фронті або просто імітація дій, за якими нічого істотного не буде? А які позиції в цьому питанні Порошенко та Путіна?

докладніше

ДІТИ ВІЙНИ - ДІТИ ДОНБАСУ

06.02.2015 13:15

Війна на Донбасі торкнулася практично кожного його жителя. Одначе є найбільш незахищена частина населення, крім людей похилого віку, - це діти. Вони особливо гостро сприймають всі події, що відбуваються навколо і дуже гостро реагують на них.

докладніше

ЩО ОТРИМАВ ПРОСТИЙ НАРОД УКРАЇНИ ПІСЛЯ МАЙДАНУ 2014 РОКУ?

02.02.2015 12:37

Що ми маємо після трагічних подій у лютому 2014 на майдані, з яких пройшло майже рік? Що отримав простий народ та що отримав Донбас? Отже, почнемо з майдану. Пам'ятаєте, які там гасла звучали «УкраЇна – це Європа», "Геть Янокувоча» і так далі.

докладніше

УСЕ НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ?

26.01.2015 20:43

Можна довго дискутувати з приводу ситуації у сучасній системі освіти, про доцільність реформ, про вплив постійних змін на якість навчального процесу та ін. Можна навіть сперечатися з приводу фінансової складової шкільної освіти: чи може йти мова про плату за навчання, чи є законною відміна безкоштовного харчування, чи забезпеченням підручників не має опікуватися держава і т.д. Питань багато, але відповідей на них немає.

докладніше

ПАМ'ЯТКА. ДІЇ У РАЗІ ПРИДБАННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

31.08.2014 18:46

Сьогодні поговоримо як поводитись, якщо придбали товар НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ. (ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів»). При виникненні ситуації, коли Ви придбали товар неналежної якості треба з’ясувати, що гарантійний строк не закінчився (він вказується у документах до товару, технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу) це не 14 днів, як усі ми звикли гадати, а термін гарантії виробника.

докладніше

ПАМ'ЯТКА. ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР ДО МАГАЗИНУ БЕЗ ЧЕКУ.

29.08.2014 17:14

Тема статті сьогодні «ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР ДО МАГАЗИНУ БЕЗ ЧЕКУ». (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»). 1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ЧЕКУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ. Якщо куплена в магазині річ не задовольняє Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, Закон надає право її повернути.

докладніше

ПАМ'ЯТКА. ГАРАНТІЙНІ СТРОКИ. ПРАВИЛА ОБЧИСЛЕННЯ.

26.08.2014 14:02

Мова піде про правила розрахунку гарантійного строку на товар чи послугу. Усім відомо, що виробник повинен забезпечити належну роботу продукції протягом гарантійного строку, вказаного в паспорті на продукцію або на етикетці чи в будь-якому іншому документі, що додається до продукції. (ст. 7 Закону України «Про захист прав споживачів», ст. 707 Цивільний кодекс України).

докладніше

ПЕНСІЯ. ВПЕВНЕНІ, ЩО ОТРИМУЄТЕ ВСЕ?

12.06.2014 17:03

Нерідкі випадки, коли пенсію не доплачують! Звичайний сценарій нарахування пенсії приблизно наступний.

докладніше

Дитячі ігрові кімнати супермаркетів. Наскільки небезпечно?!!!

31.05.2014 18:08

Сьогодні вже нікого не здивувати ігровою кімнатою для дітей у торгівельному центрі. Батькі не натішаться. Нарешті є змога спокійно пройтись по магазинах. Дитину доглядають! Хвилюватись нема про що! Чи справді все так райдужно???

докладніше

Дитина – це людина! Основні права дитини.

31.05.2014 17:11

Напередодні Дня захисту дітей, можливо, здивую когось з батьків, повідомивши, що ДІТИ – також люди! Люди з певним колом прав! Про це і піде мова в наступній публікації.

докладніше