Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 614

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Аналітика

МАХІНІЦІЇ У СФЕРІ ОСВІТИ АБО ЯК СЬОГОДНІ БОРЮТЬСЯ З КОРУПЦІЄЮ В ШКОЛАХ?

16.03.2015 15:51

Ні для кого немає таємниці, що кожна нова влада намагається оточити себе «своїми» людьми. Така практика «кумівства» та призначення на ключові посади знайомих людей була і ,нажаль, є однією з рис української влади. Чим наразі займається Ганна Вікторовна Старостенко, заступник голови КМДА з гуманітарних питань і колишній керівник благодійного фонду «Братів Кличків», близький товариш і соратник мера Києва.

докладніше

МАХІНІЦІЇ У СФЕРІ ОСВІТИ СТАЛИ ЩЕ БІЛЬШ ВИТОНЧЕНІШИМИ: ЧОГО СЬОГОДНІ ПОЗБАВЛЯЮТЬ НАШИХ ДІТЕЙ?

09.03.2015 16:38

Конституція України передбачає розділом II статтею 53, що: «держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної загальної середньої та другої освіти». Але це право наших дітей безсовісно зневажається заступником голови КМДА Ганною Вікторівною Старостенко.

докладніше

СКІЛЬКИ ЗАГИНУЛО ЖУРАЛІСТІВ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ НА ДОНБАСІ ?

02.03.2015 19:38

Скільки журналістів загинуло у зоні Ато після початку бойових дій так зразу й не порахувати. До цих пір ніхто не вів такої статистики, але ж ми знаємо, що чимало. Причому не тільки українських, а й російських.

докладніше

ЧИ ВИКОНУЄТЬСЯ СЬОГОДНІ ОСНОВНИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ - КОНСТИТУЦІЯ?

24.02.2015 13:53

Сьогодні Верховною Радою приймається багато нових законів, але чи виконуються сама Конституція України? Наприклад, цим Законом передбачено у Розділі І, статті 13, що: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, …є об'єктами права власності Українського народу».

докладніше

ЧИ БУДЕ ПІДПИСАНИЙ 11.02.2015 МИРНИЙ ПЛАН ПО УКРАЇНІ?

10.02.2015 16:09

Що означає ініціатива Заходу у переговорах і його активну участь у них? Це наслідок загострення подій на фронті або просто імітація дій, за якими нічого істотного не буде? А які позиції в цьому питанні Порошенко та Путіна?

докладніше

ДІТИ ВІЙНИ - ДІТИ ДОНБАСУ

06.02.2015 13:15

Війна на Донбасі торкнулася практично кожного його жителя. Одначе є найбільш незахищена частина населення, крім людей похилого віку, - це діти. Вони особливо гостро сприймають всі події, що відбуваються навколо і дуже гостро реагують на них.

докладніше

ЩО ОТРИМАВ ПРОСТИЙ НАРОД УКРАЇНИ ПІСЛЯ МАЙДАНУ 2014 РОКУ?

02.02.2015 12:37

Що ми маємо після трагічних подій у лютому 2014 на майдані, з яких пройшло майже рік? Що отримав простий народ та що отримав Донбас? Отже, почнемо з майдану. Пам'ятаєте, які там гасла звучали «УкраЇна – це Європа», "Геть Янокувоча» і так далі.

докладніше

УСЕ НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ?

26.01.2015 20:43

Можна довго дискутувати з приводу ситуації у сучасній системі освіти, про доцільність реформ, про вплив постійних змін на якість навчального процесу та ін. Можна навіть сперечатися з приводу фінансової складової шкільної освіти: чи може йти мова про плату за навчання, чи є законною відміна безкоштовного харчування, чи забезпеченням підручників не має опікуватися держава і т.д. Питань багато, але відповідей на них немає.

докладніше

ПАМ'ЯТКА. ДІЇ У РАЗІ ПРИДБАННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

31.08.2014 18:46

Сьогодні поговоримо як поводитись, якщо придбали товар НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ. (ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів»). При виникненні ситуації, коли Ви придбали товар неналежної якості треба з’ясувати, що гарантійний строк не закінчився (він вказується у документах до товару, технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу) це не 14 днів, як усі ми звикли гадати, а термін гарантії виробника.

докладніше

ПАМ'ЯТКА. ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР ДО МАГАЗИНУ БЕЗ ЧЕКУ.

29.08.2014 17:14

Тема статті сьогодні «ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР ДО МАГАЗИНУ БЕЗ ЧЕКУ». (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»). 1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ЧЕКУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ. Якщо куплена в магазині річ не задовольняє Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, Закон надає право її повернути.

докладніше