Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 614

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Аналітика

ЯК ВІДШКОДУВАТИ ЗБИТКИ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ З КОМУНАЛЬНИХ АБО ДОРОЖНІХ СЛУЖБ.

21.05.2014 20:47

Яма на дорозі, бурульки, впало дерево: хто за це відповість ? Стан доріг в Україні далекий від ідеального, в основному це викликає лише обурення. Але коли від ям на дорогах серйозно страждає машина, стає не до жартів. Зіпсовано колесо, ушкодилася підвіска при попаданні в незахищений люк? Прорізана покришка при наїзді на яму? Сталася ДТП через ями?

докладніше

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ДИСТАНЦІЙНИХ ПОСЛУГ

21.05.2014 20:42

До нас часто звертаються з питаннями, як отримати гроші за виконану роботу на відстані. Останнім часом поширена робота фрилансерів, отримання завдання та надання готової роботи, яких здійснюється за допомогою засобів зв’язку (переклад, набори тексту та ін.) Завдання виконано та надіслано, а грошей немає… Ось деякі рекомендації з цього приводу.

докладніше

ТЕЛЕФОН ЗА КЕРМОМ.

21.05.2014 20:39

Практично усі водії знають, що Правилами дорожнього руху (п. 2.9., пп. д) водієві ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв'язку, тримаючи їх у руці.

докладніше

РОБОТА НА ДОМУ. ВАРІАНТИ АФЕР.

21.05.2014 20:34

Невелика історія про одного знайомого - Євгена. Одного разу Женьку осяяла ідея, що якщо знайти роботу по Інтернету, то можна підробити влітку, не виходячи з дому.

докладніше

Хабарник як антигерой

18.04.2014 16:02

Яку картину подумки малює пересічний громадянин, коли згадують про міцне корупційне павутиння, котре сповиває чимало сфер суспільного життя країни? Найперше тих, кого зазвичай називають "білими комірцями", тобто державних службовців, інформація про життя не за статками яких іноді потрапляє на шпальти газет, у теле- чи радіоефір.

докладніше