Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 337

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

МАХІНІЦІЇ У СФЕРІ ОСВІТИ СТАЛИ ЩЕ БІЛЬШ ВИТОНЧЕНІШИМИ: ЧОГО СЬОГОДНІ ПОЗБАВЛЯЮТЬ НАШИХ ДІТЕЙ?

09.03.2015 16:38

Конституція України передбачає розділом II статтею 53, що: «держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної загальної середньої та другої освіти». Але це право наших дітей безсовісно зневажається заступником голови КМДА Ганною Вікторівною Старостенко. Вона є колишнім керівником Благодійного Фонду «братів Кличко», який очолила ще у 2005 році, а вже з вересня 2014 року стає заступником голови КМДА з гуманітарних питань. Ганна Вікторівна наразі завзято працює над тим, щоб питання освіти слугували в інтересах збагачення можновладців.

Подробиці схеми збагачення можновладців у сфері освіти

Всі дії Старостенко спрямовані, прикриваючись боротьбою з корупцією та турботою про дітей, на економію та своє збагачення на знаннях дітей. Також Ганна Вікторовна, сумісно з головою Департаменту освіти О. Фідонян, має намір поступово ввести в школах Києва платну освіту замість того, щоб шукати кошти для отримання безкоштовної освіти, що передбачено Головним Законом Держави у другому розділі, статті 53.

Така політика Г.В. Старостенко, заступника мера Кличка, може позбавити дітей належної освіти по-перше тим, що має намір продовжити на один тиждень канікули у Києві. Київська державна адміністрація на чолі з Кличко та з подачі зам. КМДА мотивує це рішення начебто значною економією, за додатковий тиждень шкільних канікул у розмірі 12 000 000 гривень завдяки заощадженню на електроносіях. Як вважаєте, куди підуть зекономлені кошти на знаннях наших дітей? Яку освіту взагалі отримають маленькі українці з такими великими перервами? Адже всім відомо, що сучасна програма освіти школярів є досить складною, та ні в якому разі не може бути виконана повністю у такі скорочені терміни. Невже учні приречені на те, щоб вирости неосвіченими, а в деяких випадках навіть «темними» з питання отримання знань?! Нажаль такі плани в найближчому майбутньому можуть стати жорстокою дійсністю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Невтішні прогнози на майбутнє української освіти

До слова, Старостенко пропонує провести канікули у період з 23 березня по 4 квітня. З розрахунків, озвучених тією ж Ганною Старостенко, скоротивши зимові та осінні канікули, можливо заощадити аж 30 000 000 гривень. Знову таки цікаво, в чиїх кишенях осядуть ці кошти?

Іншими словами, дії можновладців стають все нахабнішими. В той час, коли вони та управлінці освіти вголос заявляють про те, що в бюджеті немає коштів ніхто з простих людей не може зрозуміти куди підуть зекономлені гроші? Невже ми будемо миритися  з тим, що з нас, як з батьків маленьких українців, будуть протиправно здирати останні копійки на освіту, а наших діток позбавляти належної освіти заради збагачення чужих тіток та дядечків! Невже батьків України влаштує те, що сьогоднішні чиновники і «пальцем не ворухнуть» на користь отримання дітками освіти, достойної європейської людини?! То хто з них думає про народ?

Далі буде... 

Повернутися