Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Коли НАТО має намір надати летальну зброю Україні?

26.06.2015 14:23

Міністр оборони нашої Держави Степан Полторак заявив, що країни-члени НАТО будуть готові переглянути свою позицію стосовно постачання летальної зброї України у тому разі, якщо ситуація на Сході країни буде й надалі погіршуватися. Про це ймовірне рішення міністр заявив безпосередньо на прес-конференції, коли буле завершено засідання Комісії саме «Україна-НАТО».

Слід зазначити, що в ході такого засідання практично всі члени НАТО рішуче засуджували порушення РФ і терористичними угрупованнями порушення мінських домовленостей. Вони підтвердили ймовірність перегляду питання стосовно надання нашій Державі саме летальної зброї. Це може статися, коли мінські угоди, на думку членів-країн НАТО, й надалі брутально будуть порушуватися Російською Федерацією. Ті ж самі члени нічого не сказали, чи виявлені порушення деяких пунктів угод українською стороною.

В свою чергу Полторак повідомив, що наприкінці липня вже цього року у Києве може бути підписана технічна частина угоди про створення саме литовсько-польсько-української бригади. Відповідні ж навчання планується провести вже наприкінці 2015 або на початку наступного 2016 року.

 Як то кажуть, час покаже, що буде та які настрої серед членів НАТО будуть у майбутньому.

Галина Журавка

Повернутися