Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

5 перших послуг онлайн, завдяки яким можна оформити документи через Iнтернет

01.07.2015 08:18

В Україні вирішили запустити пілотний проект, який стосується оформлення державних послуг безпосередньо на інтернет-ресурсі iGov.org.uaПро це повідомив керівник з інформаційних технологій ПриватБанку та співзасновник компанії ICT Competence Center на сторінці Facebook Дмитро Дубілет.

Наразі заявлено 5 послуг, які переведуть в електронний формат згідно підсумків певного голосування. Серед таких послуг зазначається реєстрація автомобіля в МРЕВ, реєстрація певного місця проживання і безпосередньо змін в реальному статуті юридичної особи або ПП, також оформлення закордонних паспортів та отримання довідки про доходи фізособи.

В планах цей електронний проект запустити вже протягом 2-3 тижнів у столиці України, а  в Дніпропетровську та в декількох містах наприкінці липня 2015 року можна буде оформити закордонний паспорт через Інтернет.

Але той самий Дубілет попереджає, що обійтися зовсім без візитів у певні державні відомства поки що не вдасться. Наприклад, щоб оформити закордонний паспорт потрібно буде відвідати таке відомство двічі: перший раз необхідно буде зробити фото і здати відбитки своїх пальців, а другий – це отримання самого паспорту. 

Але онлайн-заявка однозначно позбавляє громадянина необхідності займати чергу з ранку та значно скоротить час візиту у відомство. Коли, в якому місті та які ще послуги можна буде замовити через онлайн-заявку можна дізнатися на згаданому ресурсі.

Наразі ж проробляються ще понад 70 подібних послуг.

Галина Журавка

Повернутися