Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Міноборони: «Білорусія підтягнула до кордонів з Україною спецназ, гвардійців і авіацію»

10.06.2015 12:45

Особистий склад відпрацював задачі по відбиттю нападів умовного противника, сказали у відомстві.

В Білорусії на даний час продовжується перевірка системи, яка відповідає за посилення охорони державного кордону та оборони території. Таку інформацію надало Міністерство оборони Білоруської республіки.

Як говориться в повідомленні, для здійснення перевірки системи, щоб максимально охороняти кордон держави на південному напрямі та обороняти Гомельську область, військовослужбовці тридцять восьмої гвардійської бригади, після того, як здійснили марш в супроводі вертольотів «Мі» - вісім перейшли в підпорядкування Мозирського пограничного загону і почали виконувати спільні задачі, щоб краще охороняти кордони держави.

По інформації Міністерства Оборони, в район населеного пункту Костюківка Гомельської області марширував підрозділ сто третьої окремої мобільної бригади.

При проведенні маршу особистий склад відпрацював задачі по відбиттю нападів умовного противника. По прибутті на місце, військовослужбовці перейшли в підпорядкування органів пограничної служби, також ними був зайнятий новий район і вони почали облаштовувати польовий лагер. Такою інформацією поділилися у відомстві.

Згідно даних Міністерства Оборони, в Єльському районі Гомельської області  продовжується формуватися штаб оборони території і окремої стрілецької роти.

В Міністерстві Оборони також повідомили, що вже завершено прийом офіцерів, які були покликані з запасу, для штабу територіальної оборони, який буде формуватися. Згідно планів, з ними мають проводяться заняття, на яких вчать та надають всю інформацію стосовно посадових обов'язків, та видають зброю та боєприпаси, які знаходяться на складах.

В Оборонному відомстві повідомили, що війська на території зібрані для  перевірки здібностей органів управління Гомельської області та реалізація покладених на них задач.

Як відомо, в Білорусії другого червня почалися проводитися роботи стосовно територіальної оборони Гомельської області, а також була посилена охорона  державного кордону.

 Зі слів Президента Білорусії Олександра Лукашенко виходить, що в разі, якщо ситуація і надалі буде ускладнюватися, п'ятсот тисяч білорусів будуть озброєні і підняті для оборони.

 Ось такою інформацією, що склалася на сьогоднішній день, з нами поділилися військові.

Редактор Галина Журавка

Повернутися