Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Бути чи не бути летальному озброєнню України від Америки?

19.06.2015 10:42

Буквально вчора, 18 червня 2015 року, сенаторами Америки переважною кількістю голосів було дозволено надати Україні безпосередньо летального озброєння.

Подібний пункт зазначається в ухваленому законі фінансового плану Пентагону, незважаючи навіть на те, що було застереженні від Білого дому.

Згідно документу, взагалі американці мають намір витратити 612 мільярдів доларів на воєнні задачі. За сам законопроект сказали «да» 71 сенатор, було проти 25 членів Сенату.

Дозвіл на постачання летального озброєння вступить в силу вже з 1 жовтня цього року, коли наступає черговий фіскальний рік в США. Згідно з прийнятим документом, безпосередньо Україні буде надано військової допомоги на суму не меншу, аніж 300 мільйонів доларів. Йдеться про надання українській армії тактичних безбілетників, радарних систем, можливостей контрбаратейної боротьби, протитанкових комплексів та других видів летального озброєння.

У поправці вказано, що цими коштами Пентагон має право розпоряджатися до 31 грудня 2016 року. Обама, в свою чергу, висловлюється проти такого закону. Дискусії стосовно цього питання ще тривають в Америці і в других країнах світу.

 Редактор Галина Журавка

Повернутися