Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Чи довго ще українцям прийдеться затягувати пояси?

23.06.2015 09:39

Через економічну кризу, яка охопила Україну та військові дії, які і надалі продовжуються в Донецькій та Луганській областях, українцям дуже складно жити – доводиться економити на всьому.

Як повідомили в Міністерстві фінансів, ціни й надалі будуть підніматися вгору майже на всю продукцію. Крім цього, будуть збільшуватися тарифи на комунальні послуги, але зараз така тенденція дещо зменшила свої швидкі темпи. Можна сказати, що людей загнали у глухий кут.

Якщо говорити про бюджет, то згідно приведеним даним, рівень інфляції сягнув в плані відсотків на двадцять шість і сім до кінця дві тисячі п’ятнадцятого року.

Отже реалії сьогодення дуже складні і сумні.

За перше півріччя дві тисячі пятнадцятого року ціни на всі продуктові та продовольчі товари піднялися приблизно на сорок відсотків при рівні інфляції яка за квітень місяць досягла шістдесят одного відсотка.

Крім цього, за травень місяць поточного року інфляція збільшилася до п'ятдесяти восьми відсотків. Червень місяць показує на те, що ці цифри трохи падають.

На сьогоднішній день для того, щоб перекрити інфляцію, яка була незапланована, держбюджет приймає різноманітні заходи. Може серед таких заходів буде підвищення пенсій та зарплат? Але влада каже, що українцям не слід очікувати на індексацію заробітної плати, зате прийдеться платити більше за комунальні послуги. Ціни на товари теж падати не будуть, а навпаки.

Що ж, виходить жителям України буде і надалі все важче жити і на всьому економити, але куди ж ще далі? Вже й так люди не знают, де кошти брати на хоча б хліб без масла? Тому становиться ясно, що в 2016 році та й декілька років потому точно не слід чекати значного покращення, а що буде далі час покаже. Надія, як то кажуть, вмирає останньою.

Галина Журавка

Повернутися