Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 255

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Чим невдоволені представники ОБСЄ стосовно ЗМІ?

15.06.2015 23:22

Представники ОБСЄ в своєму інтерв'ю висказали свою думку, що влада країн, які приймають участь в конфлікті, повинна припинити маніпуляції збоку ЗМІ, які наразі набрали масових оборотів і активно процвітають в зв'язку війною в Україні. 

Дуня Міятович, яка являється представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, сказала, що багато представників ЗМІ ведуть активну пропаганду відносно підтримки сьогоднішньої війни в Україні.

ОБСЄ повідомила, що в Донецьку та Луганську загинуло десять працівників ЗМІ. Також представники цієї організації зазначили, що в Україні криза, яка наразі продовжується, значно вплинула на те, що журналісти знаходяться в постійній небезпеці.

Крім цього, представники ОБСЄ повідомили, що серед країн, про яких можна сказати, що свобода слова знаходиться під великим ударом, відзначилися Азербайджан, Росію та Україну.

Двадцять другого червня, у Відні відбудеться конференція, основною темою якої буде питання безпеки журналістів і все, що з нею пов'язано. Також в даному заході буде брати участь Дуня Міятович, яка буде виступати із зверненням. Нагадаємо, що це представник ОБСЄ відносно питань свободи ЗМІ. Ось такі питання будут розглянуті на конференції.

Повернутися