Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Конституційний суд наразі "дає добро" на зняття недоторканності з суддів та нардепів

30.06.2015 13:11

Гройсман доручив саме профільному комітету підготувати законопроект для попереднього схвалення нардепами України закону стосовно зняття недоторканності з суддів та нардепів.

В свою чергу, Конституційний суд країни оприлюднив висновок стосовно відповідності проекту закону про суддівську та депутатську недоторканність під номером 1776 за статтями 157 та 158 Конституції України (КУ). Про це було повідомлено самим Володимиром Гройсманом.

За його словами, згідно встановленому висновку, законопроект визнається таким, що наразі відповідає згаданим статтям КУ.

Також Гройсман дав доручення профільному комітету підготувати законопроект про недоторканність суддів і депутатів, щоб надалі попередньо його схвалити у Верховній Раді.

Слід нагадати, що 5-го лютого 2015 року народні обранці зробили, як не дивно, перший крок до скасування свого обмеження та недоторканності тим, що прийняли певний законопроект у першому ж читанні аж 365 голосами «за». 

Все йде до того, що найближчим часом народні обранці все ж таки позбавлять себе недоторканності, до чого прагнули протягом довгих років деякі громадські організації, партії, чиновники та певна частина українців. Але, чи принесе це якісь привілеї простим людям? Це стане зрозуміло лише через деякий час після того, як все остаточно буде вирішено.

Галина Журавка

 

Повернутися