Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 266

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Державний кордон вже перетнуло понад 730 іноземних спостерігачів

21.05.2014 15:08

В Україну продовжують приїжджати міжнародні спостерігачі виборів Президента України. Український кордон вже перетнуло понад 730 іноземних спостерігачів.

Прикордонники застосували спрощену процедуру для перетину кордону міжнародними спостерігачами, яких очікується понад 2 тисячі. Для тих, хто має реєстрацію або заявляє про себе як офіційний спостерігач, виділено окрему смугу руху. Для даної категорії осіб існує пріоритетний порядок проходження прикордонно-митних формальностей, а у разі необхідності буде прийматися окреме рішення про їхній пропуск керівництвом прикордонної служби.

Під час виборів Президента України державний кордон буде охоронятися в посиленому режимі, що передбачає максимальну ретельну перевірку всього, що буде переміщуватися через кордон та жорсткий контроль із застосуванням усіх наявних сил та засобів за «зеленим кордоном» між пунктами пропуску.

Крім того прикордонна служба максимально сприятиме в перетині адміністративного кордону громадянам України, які будуть слідувати з Автономної Республіки Крим на виборчі дільниці в Херсонську область, для того щоб кожний з них мав можливість висловити своє волевиявлення та обрати Президента України.

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗМІ
АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Повернутися