Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Луценко має намір торгувати з окупованим Донбасом

03.07.2015 00:39

Керівник Фракції «Блок Петра Порошенко» нещодавно пропонував повністю економічно заблокувати непідконтрольні території Донбасу, а вже зараз пропонує купувати метал і вугілля у «непокірливих бойовиків».

Здійснити цей намір Луценко пропонує завдяки розширенню закону про особливий статус, тим самим, надавши право особливому режиму економічної діяльності на окупованій частині Донбасу. А саме йдеться про певний перехід безпосередньо на лінії розмежування до особливого режиму економічного карантину.

Народний депутат пропонує купувати у «так званих керівників ДНР» метал та вугілля на потреби країни, а вже бойовики хай розпоряджаються коштами на свій розсуд. Як каже Луценко, багато було сказано про те, що Донбас годує Україну, тому, на думку керівника президентської партії, тепер хай непідконтрольні території Донбасу самі себе спробують нагодувати та відновити всю зруйновану інфраструктуру.

На думку політика, такий крок призваний розбити план Путіна, який, судячи з усього, має намір й надалі виснажувати держбюджет нашої країни завдяки постійним проблемам зруйнованого Луганська і Донецька, Макіївки і Горлівки. Луценко хоче, щоб такий карантин показав, хто є хто.

Якщо ж бойовики неспроможні будуть платити бюджетникам, пенсіонерам та іншим верствам населення, або відремонтувати житловий фонд, то хай складають зброю і не заважають Україні відновити контроль за українсько-російським кордоном та за територією.

Галина Журавка

Повернутися