Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Мінсоцполітика повідомляє, скільки українців сьогодні залишилися без роботи

26.06.2015 15:43

Економічна криза в Державі торкнулася практично кожного українця. Але є ті люди, котрим ця ситуація кардинально змінила життя. Міністр праці та соціальної політики, а саме Павло Розенко, зазначає, що наразі кожен других українець нашої країни буквально сидить без роботи. У тому числі, рік бойових дій на Сході України призвело до втрати аж 800 000 робочих місць у Луганській та Донецькій областях.

Статистика справді невтішна. Але у цей же час Павло Розенко анонсує реформу безпосередньо в системі працевлаштування саме українців.

За його словами, Національне агентство зайнятості прийде на зміну Державному. Ця організація призвана буде об’єднати інформацію про шукачів робочого місця та роботодавців з державними базами даних. Така структура запрацює приблизно до кінця 2015 року. Запуск Національного агентства зайнятості населення буде проведений за допомогою німців. Саме їх система працевлаштування буде взята за зразок.

За словами Ярослава Кошуба, який являється головою Державного центра зайнятості, співробітники сьогоденної структури мають намір посилити саме напрямок навчання, перекваліфікація або підвищення кваліфікації на робочі місця, які наразі більш затребувані українським ринком праці.

Українцям пропонується трохи почекати запуску Національного агентства зайнятості і на своєму досвіді пізнати ефективність такої структури.

 Галина Журавка

 

 

 

 

Повернутися