Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Мир в прифронтовому місті.

21.06.2015 22:14

Харків - величезний мегаполіс, який стоїть на кордоні з фронтом. На в'їзді в місто посилені блокпости, контроль проїжджаючих автомобілів, а в самому центрі, на площі Свободи, можна бачити пункт реєстрації добровольців, які вважають своїм обов'язком відстоювати і захищати кордони України на сході.

Але, не дивлячись на все це, життя в Харкові йде своєю чергою в абсолютно мирному руслі. Чистий, зелений, комфортний для життя - в цьому заслуга нинішнього мера Геннадія Кернеса. Дякуючи новому, більш відповідальному керівництву було проведено ряд реформ, завдяки яким Харків можна сміливо назвати містом з європейським майбутнім. Мер запропонував стратегію розвитку Харкова до 2030 року, яка, за його словами, є «дорожньою картою» від пострадянського існування до європейської інтеграції. Метою стратегії є введення Харкова в сотню кращих міст світу. На сьогоднішній день вже проведені численні роботи з відновлення зон відпочинку, величезна увага приділяється якості доріг, озелененню, дитячим ігровим майданчикам та дошкільним установам. Проводиться комплексна реконструкція історичного центру Харкова, з'явилися такі знакові місця, як комплекс площі Свободи, пам'ятник Незалежності України і розважальний мультикомплекс на базі Парку Горького.

Не дивлячись на всі поліпшення та розвиток інфраструктури міста, серед городян є й незадоволені політикою Геннадія Кернеса, але більшість жителів оцінюють роботу мера позитивно. Люди вдячнi за нові лавки, чисті тротуари, затишні парки, а восени, на чергових виборах міського голови, багато харків'ян сподіваються побачити Кернеса у списку кандидатів.


 Маріанна Ромашевська

Повернутися