Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

На території України тепер можуть воювати всі

26.06.2015 14:23

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект «Про внесення змін» саме до Закону «Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України»

Верховною Радою, 4 червня, було прийнято рішення дозволити введення військ інших держав  на територію України для можливої і швидшої стабілізації подій на Донеччині та Луганщині. 

Згідно думки Президента, втілення в життя цього закону дозволить розгорнути на території нашої Держави міжнародну операцію, яка стане шляхом,  до можливо мирного та безпечного життя громадян.  А також зможе забезпечити повноцінне конституційне та правове функціонування нині окупованих територій. Про це йдеться у пояснювальній записці до законопроекту. Також цей Закон надає  дозвіл перебування на території України потенційних носіїв ядерної зброї та інших засобів масового ураження.

 За вимогами міжнародного права про допуск підрозділів збройних сил інших країн встановлюється термін перебування на території нашої Держави. Тобто йдеться про чітке визначення часових рамок, які обмежують можливість перебування військових загонів до досягнення мети можливого миротворчого заходу на території нашої країни.

 Якщо взяти до уваги, що в  Україні вже більше року йдеться мова про саме внутрішній конфлікт, питання прийняття й втілення в реальність таких законопроектів не тільки, на думку військових експертів, є загрозою територіальної цілісності Держави, але й прямою пропозицією розгорнути на території України світову війну. Тоді наша країна стане звичайним полігоном для військ інших держав, а населення України буде заручником з’ясування відносин між супер-державами.

На прикладі інших країн, а саме Грузії, яка ще й досі не вичерпала наслідки озброєного конфлікту, стає зрозуміло, що може чекати на Україну в разі реалізації підписаного Закону. Світове суспільство поки що до цих пір мало змогу спостерігати, але не втручатися своїми військами на нашу землю.

 

Маріанна Ромашевська

Повернутися