Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Обіцянка А. Яценюк стосовно видобутку власного природного газу

29.06.2015 11:54

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк нещодавно заявив, що відмова від імпортних енегоресурсів повинна відбутися вже через 10 років. А саме в 2025 році А. Яценюк спрогнозував перехід до природного газу вже власного видобутку.

На думку прем’єр-міністра України, вже через 10 років наша країна повинна повністю, на 100%, забезпечити себе природним газом. Це було повідомлено у телепрограмі «десять хвилин з прем'єр-міністром», яка вийшла у цю неділю 28 червня 2015 року.   

Що до реалізації такого завдання, А. Яценюк зазначив, про необхідність та важливість збільшення певного обсягу видобутку природного газу. Але натомість він повідомляє, що й до ринкових цін на цей енергоресурс Україна повинна в решті-решт прийти, а це вже буде «бити по кишені» простого українця. Адже тенденція збільшення цін на блакитне паливо навіть зараз є важким тягарем для деяких верст населення країни.

Яценюк також зазначив, що перед нашою країною стоїть декілька завдань: збільшити видобуток власного газу, стати незалежною державою в енергетичному плані, остаточно позбутися залежності від «газової голки» Росії, зробити економіку країни енергоефективною, конкурентоспроможною та знизити обсяг споживання енергоресурсів на внутрішньому ринку. Тим самим, Яценюк назвав байками ймовірність зниження тарифів за комунальні послуги.

Знову ми чуємо обіцянки… Головне, що б з цими благими намірами не вийшло те, що вже відбулося з обіцянками, про які говорив Яценюк рік назад. Адже наразі були здійснені, здебільшого, лише негативні прогнози прем'єр-міністра щодо найближчого майбутнього України.

Галина Журавка

Повернутися