Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Порошенко: чого не вистачає Україні для безвізового режиму з ЄС?

11.06.2015 09:49

Президент заявив, що всі, хто зриває виконання умов для відміни віз, будуть відправлені у відставку.

В пятницю під час проведення прес-конференції президент України, Петро Порошенко повідомив, що Україна повинна в повному обсязі вчасно виконати всі технічні завдання для того, щоб Європейський Союз надав очікуваний безвізовий режим вже в майбутньому році.

Президент також добавив, що незадаоволений тим, як виконуються технічні завдання. Крім цього, повідомив, що десятого червня відбудеться зустріч, на якій будуть присутні всі міністри, які відповідають за дане питання. Певно, ця зустрыч вже выдбулася.

Ще розповів, що в Україні вкрай важко звести бази даних таможеної та фітосанітарної служби.

Президент наголосив, що якщо не будуть виконані ті дії, про які говорилось вище, то на осінь будуть знайдені спеціалісти, які поєднають дані бази.

Також голова держави наголосив, що не потрібно буде ходити по всіх інстанціях, тому що це невигідно як державі, так і простим людям. Міграційна служба зазнає серйозних змін. Крім цього, керівник Міграційної служби більше не займає своєї посади. "Таке чекає кожного, хто буде не дотримуватися виконання технічних завдань відносно безвізового режиму", - сказав президент.

Нагадаємо, що раніше Європейський Союз заявив, що надасть безвізовий режим Україні та Грузії лиш в разі позитивного звіту Єврокомісії вкінці цього року.

Редактор Галина Журавка

Повернутися