Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Стала відома група громадян, яким будуть призначатися субсидії автоматом

23.06.2015 21:41

Автоматично на субсидії мають право розраховувати непрацюючі інваліди та пенсіонери. Про це йдеться в законі, ухваленому 19 червня 2015 року українським парламентом. Автором законопроекту стала Людмила Денисова.

За її словами, дійсно буде призначатися автоматично субсидія пенсіонеру або інваліду, які на цей час проживають у будинку або квартирі без родичів, то б то самі. Для цього цій категорії громадян не потрібно навіть звертатися до певного органу соцзахисту. Адже відомості про таких громадян вже є в Пенсійному фонді та певних органах виконавчої влади. Щоб таке положення справ дійсно діяло на користь пенсіонерам та інвалідам Мінсоцполітика повинна буде виконати лише певні заходи організаційного характеру.

А що робити тому пенсіонеру та інваліду, який проживає з родичом або родичами? Окремо в законі під номером 2676 будо прописано, що непрацюючі інваліди та пенсіонери, які наразі проживають разом з іншими членами сім'ї, зможуть теж отримувати субсидію тільки за зверненням громадянина. Звертатися має право будь-який з членів сім'ї. А вже на підставі про доходу зареєстрованих громадян виконавчий орган буде приймати відповідне рішенні стосовно призначення субсидій.

Народний депутат України Денисова також зазначає. Що завдяки такому закону самим незахищеним верствам населення країни не потрібно буде проходити всі круги «аду бюрократії»,  які приводять до помилок и підчас можуть позбавити людину законної субсидії. Для цих людей достатньо представити довідку про доходи зареєстрованих громадян в квартирі разом з непрацюючим пенсіонером та інвалідом. Все інше зобов’язані будуть зробити органи влади.

Галина Журавка

Повернутися