Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

У Києві вже теж стріляють з гранатометів – є попадання в "Рошен" та оголошений план «перехват»

29.05.2015 01:08

Ввечері 28.05.2015 року, у Києві вперше місцеві жителі, які знаходилися на той час в районі Оболонь, почули розкати пострілів гранотометів. Ця інформація поступила від журналіста Віталія Селик.

Якщо вірити цьому повідомленню, яке було приведене в Фейсбуці, то приблизно о 22:30 вечора 28 травня й трапився цей інцидент. На місті наразі працювала міліція, а з середини приміщення «валив» дим.

За попередніми даними снаряд ймовірно потрапив в приміщення магазину «Рошен» зі снаряду муха безпосередньо на Мінській. Нещастя постраждалий немає, адже на той час працівників вже не було в магазині.

У коментарях мешканців, які проживають у сусідніх будинках з вул. Тимошенко, також відмічають, що чули гуркіт, подібний до грозового грому. Саме так й подумала більшість цих людей. Поки що немає фотографії з місця цієї екстраординарної події більш чіткої, аніж опублікував на своїй сторінці В. Селик. Тому показуємо те, що маємо. Але й тут можна побачити задимлену та пошкоджену споруду магазина.

Також на фото можна роздивитися розкидані цукерки, хто більш «глазастий», а свідки зазначають, що біля кондиціонерів є величезна дірка у стіні. Але від міліції поки що не поступало ніяких коментарів стосовно цього інциденту.

Редактор Галина Журавка

Повернутися