Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 614

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

КОНОВАЛЮК ПОПЕРЕДЖАЄ: В УКРАЇНІ МОЖЛИВІ НОВІ СУСПІЛЬНІ ПОТРЯСІННЯ

20.05.2014 21:27

Кандидат на пост Президента, лідер партії «Нова Україна» Валерій Коновалюк упевнений, що унаслідок неефективної політики київської влади вже найближчим часом на сході країни може статися соціальний вибух.
За словами політика, з 2 червня Москва може припинити постачання газу до України. Внаслідок цього промисловий схід України виявиться в глибокій кризі, що спричинить нові масові народні протести.
«Останні перемови Володимира Путіна в КНР лише підтверджують необхідність пошуку термінового рішення газового питання між Україною та Росією. Якщо російський газ замість України отримає Китай, підприємства на Донбасі зупиняться. А це спад виробництва, відсутність прибутків і невиплата зарплат. У сьогоднішньому стані українська економіка просто не витримає такого удару», - заявив Валерій Коновалюк.
Валерій Коновалюк закликає в терміновому порядку вирішити це питання з Росією щоб уникнути подальшого зростання соціально-економічних проблем усередині держави.
«Тягнути далі нема куди. Політики й чиновники загрузнули у виборах, ніхто не думає про те, що буде з економікою країни і благополуччям українців", - підкреслив Валерій Коновалюк.

 

Прес-секретар В.І. Коновалюка

Юлія Кравцова

 

Повернутися