Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

В.Медведчук: Чому влада боїться саме реструктуризації валютних кредитів

06.07.2015 09:33

Верховній Раді, не встигши підтримати законопроект про реструктуризацію валютних кредитів, найближчим часом доведеться переголосувати ще раз. На це лідер партії «Український вибір», а саме Віктор Медведчук, дав своє пояснення на сторінці особистого блогу. Він зазначає, що влада боїться цього процесу, оскільки це може стати каменем спотикання для успішних переговорів з зовнішнім кредитором МВФ.

Юридична безграмотність, політична безхребетність, відвертий непрофесіоналізм і повна безвідповідальність українських парламентаріїв, за словами Медведчука, може залишити людей з «тяжким, валютним тягарем» в решті-решт наодинці.

Також народний депутат відмітив, що події 2-го липня поточного року під Верховною Радою яскраво продемонстрували, що «перенавантажені» парламентарії не спроможні відповідати за особисті рішення. Гучний скандал після схвалення законопроекту “Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті”, під номером № 1558-1, дозволив народу побачити «справжнє обличчя» законодавчої влади. Цей крок навіть був несхвалений президентом України.

На думку Медведчука – це самий бездарний парламент за всю новітню історію Держави. А що ще можна сказати про таких законотворців, коли після голосування вже на другий день багато з них на своїх соціальних сторінках стали дружньо писати про важливість відхилення своїх голосів відносно такого Закону, кожен обґрунтовуючи таке рішення по-своєму.

Яреська навіть пояснила, що така реструктуризація призведе до потенційних втрат банківської система у 95 млрд гривень. Але ніхто з народних обранців не хоче дати відповідь на питання, чому лише прості громадяни мають нести відповідальність за обвал економіки і знецінення валюти.

Галина Журавка

Повернутися