Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Як чиновники Південної залізниці примудрилися "списати" у свої кишені понад півмільйона гривень?

30.06.2015 15:02

Службовці одного з вагонних депо Південної залізниці змогли привласнити практично 520 000 гривень. За словами прокурора Ярослава Мішкова, з Червонозаводського району, факт протизаконної розтрати був виявлений при вивченні законності використання залізницею державних коштів.

Згідно розповіді Я. Мішкова, на проведення робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом спеціальних кранів, чиновниками було списано понад 630 000 гривень коштів з держбюджета з яких на оплату послуг і товарів, за затвердженими договорами, фактично було витрачено лише 100 000 (трохи більше цієї суми, якщо бути точним). Решта з грошей, а це вже понад півмільйона у національній валюті, осіла в кишенях посадовців, які поділили цю чималу суму поміж собою.

За фактом «пограбування коштів з держбюджету» у особливо великих розмірах прокуратура розпочала кримінальне провадження. Якщо провина держслужбовців Південної залізниці буде доказана, то їм загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі. Наразі триває досудове розслідування.

Слід нагадати, що раніше прокуратура вже почала досудове розслідування, але відносно факту зловживання іншими посадовими особами ДП «Південної залізниці». Ці особи вчинили злочин трохи іншого характеру – придбали квартиру, яку натомість, через певний час, передали в розпорядження тодішньому керівнику Південної залізниці.

 Галина Журавка

Повернутися