Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Які сміливі ДАІшники у Києві: навіть можуть обматюкати нардепа України…

01.06.2015 12:27

У Києві вчора співробітники ДАІ зупинили машину нардепа Олександра Данченко без явних на то причин, грубо себе повели, а після вимоги показати свої документи просто швиденько втекли з місця події.

Отакої, Даїшники вже можуть обматюкати народного депутата та просто втекти?! Про це повідомляє нам сам депутат Олександр Данченко на своїй сторінці в Фейсбуці. Хоча наша редакція не може підтвердити цей факт. Це буде діло досудового розслідування, якщо постраждали звернеться в певні органи, але пройти мимо цієї події ми теж не можемо.

Якщо вірити словам Данченко, то це трапилися тоді, коли вони ввечері 31.05.2015 року вмісті з дружиною, своїми дітьми та племінницею їхали додому. За твердженням Депутата, саме у цей час їх підрізає автівка, чи то ДАІ, чи то ДПС, або бог знає що ще. В одному точному впевнений нардеп, що та машина марки тойота була з мигалками, з якої вийшли двоє чоловіків у формі.

Постраждалий зазначає, що свою автівку ці підозрілі особи зупинили саме на пішохідному переході. На що люди, які знаходилися у том час поряд, почали прямо виражати своє невдоволення. Далі чоловіки у формі розпочали пред’являти вину водія у тому, що він підрізав машину марки міцубісі. На що той став запевняти, що «хлопці» помиляються. У свою чергу «даїшники» кажуть, що від того пре алкоголем.

Саме під час цієї перепалки розпочинають підходити розлючені пішоходи та обзивати чоловіків у форми сволотою, за те, що вони чуть не збили людей. Ті у відповідь кажуть, що наразі спіймали п’яного водія, якому запропонували дути в певну трубку, а людям стати свідками результатів цього дійства. Водій 2 рази дує у той прибор и 2 рази результат по нулям. На це пішоходи погрожують нам’яти боки «ідіотам у формі» та підписатися за водія.

Тим часом діти, які знаходилися у авто починають плакати, бо їм дуже страшно від таких балаканин дорослих. Тоді нардеп Данченко відкриває скло и питається у цьому ж дійсно справи. На це співробітники ДАЇ починають казати якісь несуразицю, за словами Олександра, потім посилають його куди подальше, кажуть йому закрити рота, тому що його водій був пійманий на якомусь припорошенні. А коли нардеп попросив документи цих осіб, то знову був посланий на…

Тут вже Данченко не втримався та заявив, що є народним депутатом України, який бажає поглянути на документи співробітників. Але ці «два клоуни», як назвав їх нардеп, просто пішли до автівки і швиденько поїхали.

Після цієї розповіді Олександр звертається у Фейсбуці до Антона Геращенко по допомогу знайти цих «горе службовців», які зупинили його саме на розі Григоренка та Ахматової. Для того, щоб легше було знайти Данченко навіть виклав їх фото на свої соціальній сторінці. Депутат також попрохав Геращенко спитати, чому ці хлопці пішли у ДАЇ та попросити «героїв», щоб вони хоча б машини з дітьми не так шмонали, як оті «Бабаї». А вже про совість цих людей нардеп і питати не хоче.

Одразу просимо вибачення за те, що не виклали ті фото, які було засняті на місці подій. Ми виходили з того, що там дуже погана якість. Ті, хто все ж таки хоче іх побачити, можуть знайти фото на сторінці Фейсбука Олександра Данченко https://www.facebook.com/danchenko.oleksandr?fref=ts

Редактор Галина Журавка

Повернутися