Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Як Путін буде реагувати у разі загрози російскій безпеці?

17.06.2015 11:27

Нещодавно в українській та російській пресі з’явилася важлива інформація про те, що у Польщі та других суміжних до Росії державах будуть базуватися танки НАТО. На ці наміри та дії других країн Путін відповів безпосередньо на прес-конференції 16 червня поточного року наступними словами: «Якщо хтось загрожує безпеці РФ (президент каже), ми повинні будемо націлити наші ударні сили і засоби на ті території, що несуть загрозу».


По переконанню Путіна, це НАТО приближується до кордонів Росії, а не навпаки.


Також Президент Росії підкреслив, що все буде аналізуватися, стужитися, але наразі він нічого не бачить екстраординарного, що в майбутньому могло змусити владу сильно тривожитися. На думку Володимира Володимировича, такі дії або наміри, швидше за все, є політичними знаками ставлення деяких країн до Росії.


Тому наразі, за словами російського лідера, занепокоєння влади викликає розгортання системи ПРО та другі подібні стратегічні речі.


Із пояснення Путіна стає зрозуміло, що сьогодні Росія буде реагувати на виникнення загроз з боку саме суміжних країн. Москва має намір, на думку президента РФ, вибудовувати таку політику, щоб наразі нейтралізувати всі погрози, які будуть виявлені стосовно безпеки Росії.

 

Повернутися