Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 223

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Жебрівський: Вимагатимемо підвищення зарплат бюджетникам у зоні АТО

01.07.2015 08:33

Новоявлений голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, а саме Павло Жебрівський, має намір ініціювати підвищення заробітної плати  працівникам, які працюють у бюджетній сфері. Така ініціатива торкнеться також держслужбовців, які наразі підконтрольні українській владі, адже вони виконують свої обов’язки на підконтрольній Україні території.

За словами П. Жебрівського, цей план обійдеться держбюджету в 169 мільйонів гривень. З цим проханням голова адміністрації звернеться до прем'єр-міністра нашої країни. Згідно роз'ясненню чиновника, він хоче домогтися певного підвищення зарплат безпосередньо лікарям, вчителям та іншим подібним співробітникам. 

Голова держадміністрації Донецької області зазначив про сьогоднішні проблеми переселенців. За офіційними даними свої домівки змушені були покинути 400 000 осіб, а за неофіційними – понад 500 000. Головна проблема для цих людей – це працевлаштування, а потім вже проживання та навчання дітей.

Крім того, голова адміністрації заявив, що одразу ж після знаходження необхідних коштів на відновлення певної інфраструктури, яка постраждала від бойових дій на підконтрольній території Україні, місцева влада одразу візьметься за відновлення шкіл. Це буде зроблено для того, щоб діти з першого вересня поточного року вже могли розпочати свій навчальний процес у повному обсязі.

Також П. Жебрівський оголосив про те, що адміністрація під його керівництвом готує стратегію розвитку інфраструктурних питань та комунального господарства Донецької області.

Галина Журавка

 

Повернутися