Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 559

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Зеленський обурився "прогулом" міністра

12.07.2019 23:58

Президент України Володимир Зеленський обурився тим, що міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак у п'ятницю, 12 липня, не приїхав на нараду з питань екологічної ситуації в місті Кривий Ріг і Дніпропетровській області, повідомляє Інтерфакс.
 
Тим часом Остап Семерак зараз знаходиться у відпустці через участь у виборчій кампанії.
 
"Я сам безпосередньо знаю, що головна проблема в Україні - екологічна. І саме ця проблема зароджувалася і живе в Кривому Розі. Я хотів би сказати, що ми запросили, щоб ви зрозуміли рівень ставлення до цієї проблеми нашої команди і особисто президента, міністра екології, щоб він приїхав сюди, до нас. Ми всі приїхали, він не може, і дуже добре, що нас показують камери: він не зміг, тому що в нього передвиборча кампанія", - сказав Зеленський під час наради в Кривому Розі.
 
Президент звернувся до жителів Львівської області, щоб вони запам'ятали цей факт.
 
"Я думаю, що зараз я йому (Семераку. - ред.) дуже допоміг у Львівській області", - зазначив він.
 
Остап Семерак балотується на парламентських виборах 2019 року по мажоритарному виборчому округу №124 у Львівській області як самовисуванець. Наприкінці лютого 2014 року після Революції гідності він став міністром Кабінету Міністрів в уряді Арсенія Яценюка. На виборах 2014 року Семерак був обраний народним депутатом за списком партії Народний фронт. У квітні 2016 року обійняв посаду міністра екології та природних ресурсів у Кабінеті Міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом.
Посилання
Повернутися