Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 590

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Дитячий табір патріотичного виховання на київщині.

23.09.2019 16:21

В селі Мигалки, що є околицею Київської області, у сосновому лісі розгорнувся палаточний табір для дітей шкільного віку. Школярі, з усіх куточків Київської області, ті які відвідують гуртки з патріотичного виховання мали змогу відчути себе солдатами армії УПА. 

Ця місцевість обрана не випадково, адже за розповідью організатора табору Онищука Віталія, у цьому лісі в кінці березня 1944 року, потрапили в оточення НКВД і прийняли довгий бій. В кінці села є братська могила, де поховані солдати УПА.

Звідки взялась ініціатива створення табору? 

- Зараз в Україні йде інформаційна війна і Російська Федерація намагається навішати ярликів на наших історичних героїв, тому ми хочемо розказати дітям хто такі були УПА, за що вони боролись. Але оскільки дітям буде не цікаво слухати виключно про УПА, ми дамо змогу їм пограти в тренову гру, в якій діти зможуть відчути себе справжніми партизанами, воїнами УПА. Нажаль через те що погода досить холодна, ми не змогли зібрати великої кількості дітей (орієнтовно 20 дітей було на заїзді - прикл. ред.). Літом дітей було набагато більше. Такі табори регулярно проходять на західній Україні і в них приймає велика кількість дітей.

Захід здійснюється за підтримки управління молодіжної політики та національно патріотичного виховання. Також Київська обласна адміністрація надає весь необхідний інвентар та все необхідне фінансування. Від батьків не потрібно жодних матеріальних витрат, окрім організації доставки дітей. 

Повернутися