Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 615

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

В Офісі президента повідомили, на якому етапі перебувають переговори України з МВФ

27.03.2021 20:37

Про це він повідомив в ефірі програми "Сегодня. Увечері", пише сайт телеканалу "Україна 24". Устенко повідомив, що м МВФ перебувають на зв'язку як прем'єр-міністр Денис Шмигаль, так і НБУ і міністри фінансів, економіки, соціальної політики та енергетики.

"Наскільки ми розуміємо, в Офісі президента йде технічний процес погоджень. І план "А" - це якраз той план, що ми продовжуємо співпрацю з МВФ. Тим більше та частина законопроєктів,  які представляли саме вузькі місця, які стосуються, скажімо, антикорупційної архітектури, реформи судової системи, вони вже були подані в Раду. Тому в базовій логіці ми продовжуємо з ними співпрацювати", - сказав радник.

Устенко заявив, що сьогодні в Україні достатньо коштів, щоб підтримувати стійкість економіки. Сюди входять золото-валютний резерв. Він зазначив, що в Україні коштів на 70% більше рівня, який вважається нижньою допустимою планкою.

"Але справедливості заради потрібно сказати, що у нас є достатній рівень стійкості - це 28,5 млрд доларів золото-валютних резервів, які перекривають 5 місяців нашого імпорту, вважається ризикованою зоною, менше ніж 3 місяці. Фактично зараз у нас є на 70% щобільше, що вважається допустимим мінімумом", - сказав Устенко.Повернутися