Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"? / Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 615

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

В РНБО заявили, що загравання з Росією може призвести до розвалу України

27.03.2021 21:27

Пошук так званих "компромісів" з країною-агресором може плачевно закінчитися для територіальної цілісності України. Будь-які загравання з РФ не підуть на користь Україні.

Про це повідомив Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данилов В ефірі програми "Запитання тут ставиться ми" на Радіо "НВ" у четвер, 25 березня, пише "Інтерфакс-Україна". Він підкреслив, що діалог з Росією для України є небезпечним кроком.

"В Україні багато тих, хто говорить: давайте говорити з Росією. Їх потрібно ставити на місце. Тому що для нашої країни - це дуже небезпечний крок. Україна припинить своє існування, якщо і далі продовжуватиме загравати з Російською Федерацією. Головне завдання Росії та Путіна - знищення України", - заявив Данилов.

Секретар РНБО повідомив, що в Україні опрацьовано кілька варіантів можливого діалогу з агресором. За словами Данилова, до будь-якого з таких сценаріїв Україна готова. Крім того, він підкреслив, що Україна не одна в міжнародному просторі. У неї є Партнери, які підтримують країну в питанні російської агресії.

"Ми постійно спілкуємося з ними, ми тримаємо руку на пульсі, у нас є розуміння, що відбувається в Європі. Хто дійсно є нашим партнером, а хто вдає ... Є чітке розуміння позиції США, позиції Великобританії, Японії, які є нашими справжніми партнерами", - розповів Данилов.

Повернутися