Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 226

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

Зрив громадського слухання в центрі міста.

15.09.2017 11:59

У центрі Києва, в бізнесцентрі ЛЕОНАРДО люди в камуфляжній формі зірвали громадські збори, які організував ГР "Матері Героїв АТО"

13 вересня 2017 року, близько 15 години у бізнес центрі ЛЕОНАРДО відбулись громадські збори, які проходили під гаслом "Матері Героїв АТО". Організаційні питання вирішував громадський активіст Артур Журбенко.

На сайті "Об'єднання "Ми Разом", головою якого є Артур Журбенко, вийшла стаття від імені Артура, в якій він зазначив, що в соціальних мережах зіштовхнувся з проблемою, в якій постійно знаходяться родичі солдат АТО. Ця проблема викликала в нього намір проініціювати серед громади створення громадського руху, який буде шукати шляхи комунікації серед родичів АТО і знаходити рішення тих проблем, з якими вони зіштовхуються щодня.

 "На початку місяця я здружився у соціальних мережах з однією жінкою, яка активно розповсюджувала інформацію про проблеми, які є у родичів солдат АТО. Від повного забезпечення та підтримки свого бійця, до щомісячного його утримання на відстані. Мене це дуже зтурбувало, що люди, які з останніх потуг борятся з необхідністью вирішувати побутові проблеми, немають жодної соціальної гарантії, чи захисту." - зазначає Журбенко.

Запросивши людей до зали, розсадивши їх, увійшли люди у камуфляжній формі, а також прості молоді хлопці, в спортивних костюмах. Один із таких гостей взяв мікрофон і розпочав розповідати людям, що їх зібрали задля сепаратиських цілей, і що потрібно негайно зупинити захід. Артур Журбенко, який спробував розпочати захід, намагався прояснити у неочікуваного спікера - навіщо він заявляє подібне, був повністью проігнорований, а інші хлопці в камуфляжному вбранні розпочали вести з ним напружену бесіду. Лунали навіть відверті погрози.

На дану подію відгукнулись ряд ЗМІ, які підхопили новину зі сторінки активістки "Євгенії Прокопенко" в якій вона зазначає, що захід планувався від Кремля і на заході повинні були озвучувати ідеї єднання з росією. Звідки у Євгенії подібна інформація - невідомо. На матеріалах, що розповсюджувались для гостей жодної подібної інформації не було. Натомість, навпаки, була інформація про те, що діючий президент може використовувати привід війни задля своїх бізнес інтересів. 

Фейсбучний блогер Мирослав Олешко, який відомий своєю вдачею зустрітись в супермаркеті з президентом, розповсюдив інформацію в мережі, про кремлівський слід акції, чим викликав велику дискусію серед користувачів мережі. В адресу активіста Журбенка лунає багато погроз, та образ.

Повернутися