Опитування

Коли Україна вибереться з "ями"?/Когда Украина выберется из "ямы"?

скоро
не скоро
важко відповісти/трудно ответить
Загальна кількість голосів: 599

Офіційні відомства та представництва

Державна прикордонна служба України Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України

Новини

   Редакція газети "Правовий Контроль УКРАЇНА" (свідоцтво КВ 20738-10538Р, видане Департаментом державної реєстрації Міністерства юстиції України в м.Київ) займається моніторингом позачергових виборів до Верховної Ради України, згідно чинного законодавства.

Акредитація Газети в ЦВК

   З метою недопущення фальсифікації результатів виборів, редакція запросила небайдужих громадян стати спеціальними кореспондентами, на громадських засадах, та здійснювати журналістську діяльність на виборчих дільницях.

   Якщо ви бажаєте долучитись до нашої команди, Вам необхідно перейти за посиланням

Кожен ПОЗАШТАТНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ КОРЕСПОНДЕНТ діє в рамках наступного Редакційного Завдання:

РЕДАКЦІЙНЕ ЗАВДАННЯ

            Видане позаштатним спеціальним кореспондентам, що діють на громадських засадах, згідно добровільної згоди, про намір бути позаштатним кореспондентом під час позачергових виборів до Верховної Ради України 2019року, яку автоматично було надано на сайті реєстрації

Мета завдання: 

Збір, висвітлення інформації з виборчого процесу на позачергових виборах до Верховної Ради України 2019р. Фіксація підрахунку результатів голосування, підрахунок голосуючих громадян, тощо. Під час виконання, використовувати фото, відео, аудіо зйомку.

 

ЗУ «Про вибори народних депутатів України»: 

ст. 13  Публічність та відкритість виборчого процесу:

п.4 - Представникам засобів масової інформації гарантується безперешкодний доступ на всі публічні заходи, пов'язані з виборами, а на засідання виборчих комісій та на виборчу дільницю у день голосування - на умовах, визначених частиною третьою статті 34 цього Закону. Виборчі комісії, органи виконавчої влади, посадові і службові особи цих органів зобов'язані в межах своїх повноважень надавати їм інформацію щодо підготовки і проведення виборів депутатів.

ст. 34  Право присутності на засіданні виборчої комісії:

п.3 - На засіданнях окружної чи дільничної виборчої комісії, у тому числі при підрахунку голосів та встановленні підсумків голосування, на виборчій дільниці в день голосування у приміщенні, де проводиться голосування, мають право бути присутніми без дозволу чи запрошення відповідної комісії лише такі особи:

5)  представники засобів масової інформації (не більше двох осіб від одного засобу масової інформації).

Просимо правоохоронні органи посприяти безперешкодній Журналістській діяльності.

 

УМИСТНЕ ПЕРЕШКОДЖАННЯ ЗАКОННІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЖУРНАЛІСТА Є КРИМІНАЛЬНИМ ЗЛОЧИНОМ, ТА ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ ПОКАРАННЯ У ВИГЛЯДІ ОБМЕЖЕННЯ ВОЛІ ДО 3х РОКІВ, А ПОСАДОВІЙ ОСОБІ ДО 5 РОКІВ (ст 171 ККУ).

 

Зауваження, щодо діяльності журналіста просимо надсилати на електронну адресу  pcontrolua@gmail.com

 

Шеф-редактор                                      Журбненко А.В.

Термін дії завдання до 31 липня 2019 року.

Переглянути список наших ПОЗАШТАТНИХ СПЕЦІАЛЬНИХ КОРЕСПОНДЕНТІВ, що діють на громадських засадах можна тут.